Kontakta oss

Tomal AB
Bol 110
S-311 65 Vessigebro
Sweden

 

Telefon
+46 (0)346 – 71 31 00

 

Epost
info@tomal.se

Förfrågningar
request@tomal.se

Reservdelar
spares@tomal.se

Tomal world wide

Vi finns i Nordamerika, Centralamerika, Sydamerika, Afrika, Europa, Mellanöstern, Asien och Oceanien.
Klicka på kartan för att välja område

Telefonnummer och epost-adresser

VD

Linda Kallenberger
linda.kallenberger@tomal.se
0346-71 31 02

Försäljning

Uno Andersson, Försäljningschef
uno.andersson@tomal.se
0346-71 31 27

Thomas Cronqvist
thomas.cronqvist@tomal.se
0346-71 31 03

Anders Johansson, Reservdelar / Service
anders.johansson@tomal.se
0346-71 31 51

Morgan Johnsson
morgan.johnsson@tomal.se
0346-71 31 69

Claes Karlsson
claes.karlsson@tomal.se
0346-71 31 17

Benny Ståhl, Reservdelar
benny.stahl@tomal.se
0346-71 31 47

Hans Lundström
hans.lundstrom@tomal.se
0346-71 31 33

Peter Ejdestig
peter.ejdestig@tomal.se
0346-71 31 15

Mikael Sytnowski
mikael.sytnowski@tomal.se
0346-71 31 68

Tobias Karlsson
tobias.karlsson@tomal.se
0346-71 31 31

Anna Larsson, Reservdelar
anna.larsson@tomal.se
0346-71 31 23

Projekt och konstruktion

Jari Alakurtti
jari.alakurtti@tomal.se
0346-71 31 52

Stefan Folkesson
stefan.folkesson@tomal.se
0346-71 31 32

Joakim Blomster, Inköp
joakim.blomster@tomal.se
0346-71 31 62

Fredrik Eliasson, Programmering
fredrik.eliasson@tomal.se
0346-71 31 66

Emma Fredriksson
emma.fredriksson@tomal.se
0346-71 31 40

Peter Haraldsson
peter.haraldsson@tomal.se
0346-71 31 21

Roy Högberg
roy.hogberg@tomal.se
0346-71 31 24

Tobias Weidenborn
tobias.weidenborn@tomal.se
0346-71 31 73

Andreas Nelje
andreas.nelje@tomal.se
0346-71 31 22

Johanna Rahm
johanna.rahm@tomal.se
0346-71 31 56

Anders Skärström
anders.skarstrom@tomal.se
0346-71 31 09

Richard Gustafsson
richard.gustafsson@tomal.se
0346-71 31 11

Carolina Johansson
carolina.johansson@tomal.se
0346-71 31 18

Magnus Johansson
magnus.johansson@tomal.se
0346-71 31 44

Glenn Karlsson
glenn.karlsson@tomal.se
0346-71 31 43

Najmeddin Mardini
najmeddin.mardini@tomal.se
0346-71 31 57

Jim Stenqvist
jim.stenqvist@tomal.se
0346-71 31 61

Ulf Glemme
ulf.glemme@tomal.se
0346-71 31 18

Fredrik Jirevall
fredrik.jirevall@tomal.se
0346-71 31 70

Kvalitet

Anders Carlsson, Kvalitetschef
anders.carlsson@tomal.se
0346-71 31 05

IT

Magnus Dahl, IT
magnus.dahl@tomal.se
0346-71 31 25

Produktion

Jörgen Olsson, Avdelningschef
jorgen.olsson@tomal.se
0346-71 31 48

Jonas Niklasson, Avdelningschef
Jonas.Niklasson@tomal.se
0346-71 31 07

Jonas Svärd
jonas.svard@tomal.se
0346-71 31 29

Kent Bengtsson
kent.bengtsson@tomal.se
0346-71 31 16

Ingemar Johansson
ingemar.johansson@tomal.se
0346-71 31 46

Sven-Gunnar Gustafsson
sven-gunnar.gustafsson@tomal.se
0346-71 31 72

Ekonomi

Therese Jensen, Ekonomichef
therese.jensen@tomal.se
0346-71 31 04

Amelie Tham, Personalchef
amelie.tham@tomal.se
0346-71 31 20

Lucy Palsäter
lucy.palsater@tomal.se
0346-71 31 13

Agneta Arvidsson
agneta.arvidsson@tomal.se
0346-71 31 35

Spedition

Tina Walldén
tina.wallden@tomal.se
0346-71 31 26